Panattoni Park Tricity North, Rumia, Poľsko

Panattoni Park Tricity North, Rumia, Poľsko

O budove

Skladové priestory prispôsobené potrebám miestneho trhu, a to najmä námorného sektora, logistiky a ľahkého priemyslu.

Distribučný park zahŕňa jedinú skladovú halu triedy A s celkovou plochou takmer 45 000 m². Park ponúka na prenájom skladové, výrobné a kancelárske priestory prispôsobené individuálnym potrebám zákazníkov z rôznych odborov podnikania. Zariadenie ponúka vysoký počet dokov, prízemné prístupové brány, priestranné servisné doky a taktiež mnoho energeticky úsporných a ekologických riešení, ktoré spĺňajú požiadavky certifikácie BREEAM „Good“.

Výborná poloha Panattoni Park Tricity North zaisťuje pohodlné napojenie na výjazdové trasy z Tricity – S6 a A1. Park sa nachádza cez 20 km od letiska, len 8 km od prístavu v Gdyni a hlbinného kontajnerového terminálu v Gdyni. Takéto umiestnenie zjednodušuje efektívnu distribúciu nielen v regionálnom meradle, ale aj v medzinárodnom, a to najmä vzhľadom k tomu, že sa nachádza pozdĺž dvoch dôležitých celoeurópskych dopravných koridorov (VI – spájajúci Škandináviu s južnou Európou a IA – spájajúci krajiny pozdĺž pobrežia Baltského mora, ako je Poľsko, Litva, Lotyšsko a Estónsko).

Kľúčové údaje

  • Adresa: Działkowców 15, 84-230 Rumia, Poľsko
  • Typ budovy: Distribučný park
  • Certifikácia: BREEAM
  • Dveloper: Panattoni
  • Obsadenosť: 100 %
  • Prenajímateľná plocha: 45 973 m²
  • Hlavní nájomcovia: Elis, GLOBAL INCOME, INSIDELOG, Trefl

Stránka používa súbory cookies  na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.

Výberom nasledujúceho súhlasíte s používaním súborov cookies a používaním údajov o vašom správaní na webovej lokalite na zobrazovanie cielených reklám.