Nehnuteľnosti nás bavia

Nehnuteľnosti spravujeme v priebehu všetkých fáz ich životného cyklu. Len tak môžeme dosiahnuť maximálny výnos.

Tomáš Trčka, zakladateľ fondu

Príbeh Trigea

Veríme v dlhodobú hodnotu kvalitných nehnuteľností, pretože ľudia jednoducho ešte nenašli lepšiu cestu pre komfortné bývanie a prácu. Veríme v efektivitu malého skúseného tímu a v synergiu, ktorá vyplýva z toho, že sme súčasťou silnej finančnej skupiny.

Náš tím

Tomáš TRČKA

Tomáš Trčka

General Manager

„Medzi hodnoty, ktoré vyznávame, patrí maximálna otvorenosť a transparentnosť.“


Po štúdiu informatiky a štatistiky na Vysokej škole ekonomickej v Prahe a po absolvovanej maklérskej skúške v Českej národnej banke začal Tomáš pôsobiť v ABN AMRO Asset Management, kde zastával pozíciu riaditeľa predaja fondov. V roku 2006 stál pri zrode dodnes najväčšieho realitného fondu v Česku a stal sa generálnym riaditeľom spoločnosti REICO - investičnej spoločnosti Českej sporiteľne. Následne pomáhal založiť investičnú spoločnosť INVESTIKA a spoluriadil rovnomenný realitný fond.

Pavel NOVÁK

Pavel Novák

Investment Manager

„Dôkladná analýza vedie k správnej voľbe“


Pavel pracoval od roku 2014 ako akvizičný manažér v spoločnosti Brno Investment Group, kde úspešne riadil niekoľko transakcií a následnú integráciu nadobudnutých spoločností. Počas jeho predchádzajúceho pôsobenia v poradenskom oddelení spoločnosti Deloitte sa špecializoval na projekty v oblasti Real Estate - predovšetkým na projekty v oblasti riadenia nehnuteľnostných portfólií, transakčného poradenstva a komplexnej transformácie spoločností. Pavel stál ako jeden z prvých členov pri zrode aplikácie Cenová mapa transakčných cien, ktorá mapuje cenový vývoj na rezidenčnom trhu.

Stránka používa súbory cookies  na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.

Výberom nasledujúceho súhlasíte s používaním súborov cookies a používaním údajov o vašom správaní na webovej lokalite na zobrazovanie cielených reklám.