VAŠA REÁLNA INVESTÍCIA

Realitný fond Trigea nakupuje komerčné budovy v skvelých lokalitách. Aj vy môžete zarobiť na raste cien nehnuteľností a nájmov.

  Prečo Trigea?

  Konzervatívne investície s atraktívnym výnosom už od 20 EUR.
  • Výnos 5 až 7 % ročne

  Pomocou fondu chceme klientom zarábať okolo 6 % výnosu ročne. Výsledky fondu od jeho založenia v roku 2019 ukazujú, že náš cieľ plníme.

  • Top riadenie fondu

  Správci fondu Trigea sú dlhoroční profesionáli z odboru a so skúsenosťami z najväčšieho realitného fondu v ČR.

  Viac o nás

  Nehnuteľnosti sú stabilita

  Výhodné zdanenie fondu

  Na rozdiel od bežnej korporácie sú výnosy samotného fondu zdanené len 5 % sadzbou.

  Diverzifikácia

  Fond investuje do rôznorodých komerčných nehnuteľností v rôznych lokalitách a prípadné riziko, ktoré sa spája s jednou konkrétnou nehnuteľnosťou je tým pádom znížené.

  Hmotná investícia

  Na rozdiel od prapodivných názvov a zloženia bežných podielových fondov, v prípade Trigea fondu presne viete, kam vaše peniaze putujú. Sú to konkrétne komerčné nehnuteľnosti v Česku, ktorých sa môžete doslova dotknúť.

  Inflačná doložka

  Nájomné zmluvy v kancelárskych budovách, do ktorých fond Trigea investuje, sú zabezpečené inflačnou doložkou. Realitné fondy sú teda jedny z mála investícií, ktoré využívajú infláciu vo svoj prospech.

  Ako to funguje

  Fond nehnuteľnosti vyberá a kupuje

  Hľadáme vhodnú kombináciu kancelárskych budov a retailových parkov, ktoré ponúkajú stabilitu a zároveň zaujímavý výnos.

  Zarábame na nájmoch a cenách nehnuteľností

  Hlavným zdrojom výnosu fondu sú platby z nájmov. Navyše, mesačne dochádza k preceneniu hodnoty realitného fondu, ktorá sa dlhodobo zvyšuje.

  S počtom investorov rastie aj fond

  Na nákup nových nehnuteľností do fondu používame  približne zo 65 % úver od bánk a zvyšok financujú investori fondu. Takže s rastom peňazí v správe fondu rastie aj počet nehnuteľností.

  „Nehnuteľnosti sú moja vášeň. Venujem sa im už 15 rokov. Vďaka fondu Trigea sa môže každý stať čiastočným majiteľom kancelárskych budov v hodnote stoviek miliónov eur a chrániť tak svoje peniaze pred infláciou a dlhodobo dosahovať slušné výnosy. Nehnuteľnosti sú stabilita a investícia, ktorej sa môžete doslova dotknúť.“

  Tomáš Trčka, zakladateľ a generálny riaditeľ fondu Trigea

  Stránka používa súbory cookies  na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.

  Výberom nasledujúceho súhlasíte s používaním súborov cookies a používaním údajov o vašom správaní na webovej lokalite na zobrazovanie cielených reklám.